Vishay Dale CRCW251216R0FKEG
CRCW251216R0FKEG
Part No.:
CRCW251216R0FKEG
Datasheet:
CRCW251216R0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 16 OHM 1% 1W 2512