Vishay Dale CRCW251216R5FKEG
CRCW251216R5FKEG
Part No.:
CRCW251216R5FKEG
Datasheet:
CRCW251216R5FKEG.pdf
Description:
RES SMD 16.5 OHM 1% 1W 2512