Vishay Dale CRCW2512174KFKEG
CRCW2512174KFKEG
Part No.:
CRCW2512174KFKEG
Datasheet:
CRCW2512174KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 174K OHM 1% 1W 2512