Vishay Dale CRCW2512174RFKEG
CRCW2512174RFKEG
Part No.:
CRCW2512174RFKEG
Datasheet:
CRCW2512174RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 174 OHM 1% 1W 2512