Vishay Dale CRCW251217K4FKEG
CRCW251217K4FKEG
Part No.:
CRCW251217K4FKEG
Datasheet:
CRCW251217K4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 17.4K OHM 1% 1W 2512