Vishay Dale CRCW251217K8FKEH
CRCW251217K8FKEH
Part No.:
CRCW251217K8FKEH
Datasheet:
CRCW251217K8FKEH.pdf
Description:
RES SMD 17.8K OHM 1% 1W 2512