Vishay Dale CRCW251217R4FKEG
CRCW251217R4FKEG
Part No.:
CRCW251217R4FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW251217R4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 17.4 OHM 1% 1W 2512