Vishay Dale CRCW251217R4FKEH
CRCW251217R4FKEH
Part No.:
CRCW251217R4FKEH
Datasheet:
CRCW251217R4FKEH.pdf
Description:
RES SMD 17.4 OHM 1% 1W 2512