Vishay Dale CRCW2512180KFKEG
CRCW2512180KFKEG
Part No.:
CRCW2512180KFKEG
Datasheet:
CRCW2512180KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 180K OHM 1% 1W 2512