Vishay Dale CRCW2512182KFKEG
CRCW2512182KFKEG
Part No.:
CRCW2512182KFKEG
Datasheet:
CRCW2512182KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 182K OHM 1% 1W 2512