Vishay Dale CRCW2512182RFKEG
CRCW2512182RFKEG
Part No.:
CRCW2512182RFKEG
Datasheet:
CRCW2512182RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 182 OHM 1% 1W 2512