Vishay Dale CRCW251218K0FKEG
CRCW251218K0FKEG
Part No.:
CRCW251218K0FKEG
Datasheet:
CRCW251218K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 18K OHM 1% 1W 2512