Vishay Dale CRCW251218K2FKEG
CRCW251218K2FKEG
Part No.:
CRCW251218K2FKEG
Datasheet:
CRCW251218K2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 18.2K OHM 1% 1W 2512