Vishay Dale CRCW251218R0FKEH
CRCW251218R0FKEH
Part No.:
CRCW251218R0FKEH
Datasheet:
CRCW251218R0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 18 OHM 1% 1W 2512