Vishay Dale CRCW251218R2FKEH
CRCW251218R2FKEH
Part No.:
CRCW251218R2FKEH
Datasheet:
CRCW251218R2FKEH.pdf
Description:
RES SMD 18.2 OHM 1% 1W 2512