Vishay Dale CRCW2512191KFKEG
CRCW2512191KFKEG
Part No.:
CRCW2512191KFKEG
Datasheet:
CRCW2512191KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 191K OHM 1% 1W 2512