Vishay Dale CRCW2512191RFKEG
CRCW2512191RFKEG
Part No.:
CRCW2512191RFKEG
Datasheet:
CRCW2512191RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 191 OHM 1% 1W 2512