Vishay Dale CRCW251219K1FKEG
CRCW251219K1FKEG
Part No.:
CRCW251219K1FKEG
Datasheet:
CRCW251219K1FKEG.pdf
Description:
RES SMD 19.1K OHM 1% 1W 2512