Vishay Dale CRCW251219K6FKEG
CRCW251219K6FKEG
Part No.:
CRCW251219K6FKEG
Datasheet:
CRCW251219K6FKEG.pdf
Description:
RES SMD 19.6K OHM 1% 1W 2512