Vishay Dale CRCW251219R1FKEG
CRCW251219R1FKEG
Part No.:
CRCW251219R1FKEG
Datasheet:
CRCW251219R1FKEG.pdf
Description:
RES SMD 19.1 OHM 1% 1W 2512