Vishay Dale CRCW25121K02FKEG
CRCW25121K02FKEG
Part No.:
CRCW25121K02FKEG
Datasheet:
CRCW25121K02FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.02K OHM 1% 1W 2512