Vishay Dale CRCW25121K07FKEG
CRCW25121K07FKEG
Part No.:
CRCW25121K07FKEG
Datasheet:
CRCW25121K07FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.07K OHM 1% 1W 2512