Vishay Dale CRCW25121K10FKEH
CRCW25121K10FKEH
Part No.:
CRCW25121K10FKEH
Datasheet:
CRCW25121K10FKEH.pdf
Description:
RES SMD 1.1K OHM 1% 1W 2512