Vishay Dale CRCW25121K13FKEG
CRCW25121K13FKEG
Part No.:
CRCW25121K13FKEG
Datasheet:
CRCW25121K13FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.13K OHM 1% 1W 2512