Vishay Dale CRCW25121K20FKEG
CRCW25121K20FKEG
Part No.:
CRCW25121K20FKEG
Datasheet:
CRCW25121K20FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.2K OHM 1% 1W 2512