Vishay Dale CRCW25121K21FKEH
CRCW25121K21FKEH
Part No.:
CRCW25121K21FKEH
Datasheet:
CRCW25121K21FKEH.pdf
Description:
RES SMD 1.21K OHM 1% 1W 2512