Vishay Dale CRCW25121K24FKEG
CRCW25121K24FKEG
Part No.:
CRCW25121K24FKEG
Datasheet:
CRCW25121K24FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.24K OHM 1% 1W 2512