Vishay Dale CRCW25121K24FKEH
CRCW25121K24FKEH
Part No.:
CRCW25121K24FKEH
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25121K24FKEH.pdf
Description:
RES SMD 1.24K OHM 1% 1W 2512