Vishay Dale CRCW25121K37FKEG
CRCW25121K37FKEG
Part No.:
CRCW25121K37FKEG
Datasheet:
CRCW25121K37FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.37K OHM 1% 1W 2512