Vishay Dale CRCW25121K43FKEG
CRCW25121K43FKEG
Part No.:
CRCW25121K43FKEG
Datasheet:
CRCW25121K43FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.43K OHM 1% 1W 2512