Vishay Dale CRCW25121K47FKEG
CRCW25121K47FKEG
Part No.:
CRCW25121K47FKEG
Datasheet:
CRCW25121K47FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.47K OHM 1% 1W 2512