Vishay Dale CRCW25121K58FKEG
CRCW25121K58FKEG
Part No.:
CRCW25121K58FKEG
Datasheet:
CRCW25121K58FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.58K OHM 1% 1W 2512