Vishay Dale CRCW25121K60FKEG
CRCW25121K60FKEG
Part No.:
CRCW25121K60FKEG
Datasheet:
CRCW25121K60FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.6K OHM 1% 1W 2512