Vishay Dale CRCW25121K62FKEH
CRCW25121K62FKEH
Part No.:
CRCW25121K62FKEH
Datasheet:
CRCW25121K62FKEH.pdf
Description:
RES SMD 1.62K OHM 1% 1W 2512