Vishay Dale CRCW25121K65FKEG
CRCW25121K65FKEG
Part No.:
CRCW25121K65FKEG
Datasheet:
CRCW25121K65FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.65K OHM 1% 1W 2512