Vishay Dale CRCW25121K74FKEG
CRCW25121K74FKEG
Part No.:
CRCW25121K74FKEG
Datasheet:
CRCW25121K74FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.74K OHM 1% 1W 2512