Vishay Dale CRCW25121K91FKEG
CRCW25121K91FKEG
Part No.:
CRCW25121K91FKEG
Datasheet:
CRCW25121K91FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.91K OHM 1% 1W 2512