Vishay Dale CRCW25121K96FKEG
CRCW25121K96FKEG
Part No.:
CRCW25121K96FKEG
Datasheet:
CRCW25121K96FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.96K OHM 1% 1W 2512