Vishay Dale CRCW25121M02FKEG
CRCW25121M02FKEG
Part No.:
CRCW25121M02FKEG
Datasheet:
CRCW25121M02FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.02M OHM 1% 1W 2512