Vishay Dale CRCW25121M07FKEG
CRCW25121M07FKEG
Part No.:
CRCW25121M07FKEG
Datasheet:
CRCW25121M07FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.07M OHM 1% 1W 2512