Vishay Dale CRCW25121M10FKEG
CRCW25121M10FKEG
Part No.:
CRCW25121M10FKEG
Datasheet:
CRCW25121M10FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.1M OHM 1% 1W 2512