Vishay Dale CRCW25121M13FKEG
CRCW25121M13FKEG
Part No.:
CRCW25121M13FKEG
Datasheet:
CRCW25121M13FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.13M OHM 1% 1W 2512