Vishay Dale CRCW25121M15FKEG
CRCW25121M15FKEG
Part No.:
CRCW25121M15FKEG
Datasheet:
CRCW25121M15FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.15M OHM 1% 1W 2512