Vishay Dale CRCW25121M18FKEG
CRCW25121M18FKEG
Part No.:
CRCW25121M18FKEG
Datasheet:
CRCW25121M18FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.18M OHM 1% 1W 2512