Vishay Dale CRCW25121M21FKEG
CRCW25121M21FKEG
Part No.:
CRCW25121M21FKEG
Datasheet:
CRCW25121M21FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.21M OHM 1% 1W 2512