Vishay Dale CRCW25121M24FKEG
CRCW25121M24FKEG
Part No.:
CRCW25121M24FKEG
Datasheet:
CRCW25121M24FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.24M OHM 1% 1W 2512