Vishay Dale CRCW25121M27FKEG
CRCW25121M27FKEG
Part No.:
CRCW25121M27FKEG
Datasheet:
CRCW25121M27FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.27M OHM 1% 1W 2512