Vishay Dale CRCW25121M30FKEG
CRCW25121M30FKEG
Part No.:
CRCW25121M30FKEG
Datasheet:
CRCW25121M30FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.3M OHM 1% 1W 2512