Vishay Dale CRCW25121M33FKEG
CRCW25121M33FKEG
Part No.:
CRCW25121M33FKEG
Datasheet:
CRCW25121M33FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.33M OHM 1% 1W 2512