Vishay Dale CRCW25121M37FKEG
CRCW25121M37FKEG
Part No.:
CRCW25121M37FKEG
Datasheet:
CRCW25121M37FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.37M OHM 1% 1W 2512